Moje blogi

Zagubiona dusza

Opis: Ashton wraz z Shay mają spokojne i poukładane życie, ale jak zawsze – do pewnego momentu. Dziewczyna zostaje porwana, tylko po to, by zmusić Ashtona do robienia rzeczy, których nigdy w życiu by nie zrobił. Każde wydarzenie źle wpływa na chłopaka, a jego psychika coraz bardziej ulega zniszczeniu, aż wreszcie nic już nie ma znaczenia – nawet kolejna śmierć.

Teenage dirtbag - zawieszone

Opis: Holland przez kilka lat była w zamkniętym pomieszczeniu, w którym każdej nocy wykorzystywano ją seksualnie. Pewnego dnia udaje jej się uciec, zabija swoich oprawców i w końcu stara się żyć normalnie... choć jej życie nigdy już nie będzie normalne, a poproszenie Louisa o pomoc nie okazało się zbyt rozsądnym czynem. Terroryzowana przez własne lęki ponownie ucieka, nie wiedząc, co ją czeka.

Zastępca

Opis: Jak myślisz, co się stanie, gdy burzliwe dzieciństwo wpłynie na kogoś tak bardzo, że będzie pragnął tylko zemsty? A może wcale nie będzie chodziło o zemstę, a zwykłą rozrywkę? Co z tym wszystkim ma wspólnego Brittany? To prosta zagadka. Nic nigdy nie było prostsze. Britt nie jest tu tylko dla rozrywki, jest po to, żeby wykonywać swoje obowiązki. Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Jedno jest pewne: nigdy nie ufaj blondynce. Nic tu nie jest tak, jak powinno być. Ludzie znikają, umierają lub odchodzą, ale zastępca zostaje do samego końca.

Devil soul

Wattpad: -
Opis: Niewinna noc zamieni się w koszmar, tylko dlatego, że niezwyciężona ciekawość Lily przejmie władzę nad rozsądkiem. Jej życie już nigdy nie będzie takie samo po tym, jak zaprzeda duszę diabłu. Niby nic, a jednak... 
Jak dziewczyna poradzi sobie z dręczącym ją demonem? Czy wygra tą walkę?

Online - zakończone

Opis: Lucy Hale jest zwyczajną nastolatką, której chłopak pozwala sobie stosować agresję wobec niej. Dziewczyna początkowo nic sobie z tego nie robi, jednak po wielu miesiącach nieudolnych prób pomocy Lukowi, jest zmęczona i ma dość ciągłych obrażeń. Kończy związek zupełnie nieświadoma problemów, które zostały na nią ściągnięte. Nagle zaczynają dziać się niemiłe wydarzenia. Jej bliscy cierpią. Lucy nie jest w stanie tego kontrolować. Dodatkowo na komunikatorze odzywa się do niej tajemniczy chłopak próbujący jej pomóc. Dziewczyna nie zamierza się z nim zaprzyjaźniać, ale jej ciekawość poznania tożsamości chłopaka zwycięża. Ich relacje się rozwijają, a dotychczasowe złe sytuacje ulegają zmianie, kiedy wreszcie prawda wychodzi na jaw.. jednak nie zawsze jest happy end.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz